STS bonus jak otrzymać od początku?

Dodatkowe korzyści, dostępne po zarejestrowaniu konta, są dostępne każdemu użytkownikowi, który stawi zakłady. Wśród tych bonusów jest też bonus STS. Co dokładnie oznacza ten bonus – dalej w artykule.Oprócz tego, czego może oczekiwać od gry nowy użytkownik oraz jaki STS bonus na start może otrzymać w ciągu procedury rejestracji?

Jednym z dostępnych bonusów jest poniedziałkowy STS bonus, bonus dla starych graczy obstawiających największą ilość zakładów. Każdy kolejny tydzień to okazja wśród najaktywniejszych odebrać bonus dla nowych graczy.

W przypadku otrzymania kodu lub kilku kodów promocyjnych i wykorzystania wszystkich – można też otrzymać szereg bonusów 10 zł. Podobnie jak regularnie realizowane wpłaty na konto bonus, te bonusy też są regularne i te informacje właśnie dotyczą również pytania jak wypłacić bonus STS?

Zacznij grać

Jakie STS bonusy są dostępne w 2021?

Oferta STS obejmuje wiele atrakcyjnych bonusów 1000 zł oraz szans otrzymać STS bonus bez depozytu. Część tych bonusów, w tym poniższe, znajduje się w ofercie od dłuższego czasu i pozostanie w niej jeszcze długo. Są jednak również dostępne oferty ograniczone w czasie, dotyczące na ogół odbywających się w tym momencie wydarzeń sportowych.

Jak wypłacić bonus STS? Aby otrzymać wszystkie odpowiedzi na interesujące pytania i natychmiast wziąć udział w grze, należy wybrać opcję “Dołącz” w zakładce opisującej promocję mundial. Po znalezieniu się na liście rankingowej zwycięzców, koniecznie jest sprawdzenie otrzymania bonusu regulamin. Po tym warto obejrzeć zasady otrzymania bonusu i zaakceptować nagrodę.

Zacznij grać

Jak otrzymać STS bonus powitalny freebet bonus 30 PLN?

 • najpierw wybrać powyższy przycisk i przejść na stronę STS zakłady bukmacherskie;
 • skorzystać z dostępnego kodu;
 • założyć konto i przejść weryfikację;
 • dokonać trzykrotnego bonus obrotu sumą odpowiadającą kwocie otrzymanego mobile; bonusu w ciągu 120 dni, obstawiając zakłady o min. kursie 1.91
 • odebrać bonus powitalny lub STS bonus na start.
Zacznij grać

Zakład bez ryzyka w STS – można dostać 30 PLN gwarantowane

Jakie STS bonusy są dostępne w 2021?

Skorzystać z zakładu bez ryzyka można odrazu po wpłacie depozytu. Po wpłaceniu sumy, bonus 20 zł na depozyt, bukmacher odblokuje graczom możliwość postawienia bezpiecznego zakładu. Dalej warto wybrać dane rozgrywki i konkretne wydarzenie (istnieje możliwość postawienia w serwisie internetowym, lub bonus za STS aplikacja) i postawić co najmniej bonus 40 zł. W razie porażki, bukmacher dokona zwrotu środków jako STS bonus na start, zatem można ponownie obrócić je jak bonus, ale tylko raz, dlatego warto uważać.

Zacznij grać

STS bonus powitalny do 1200 PLN (100%)

STS Promocja 100% do kwoty 1200 zł to jeden z bonusów powitalnych bukmachera. Na czym polega bonus? Właśnie do salda bieżącego użytkownika będzie dodana bonusowa suma w wysokości 100% pierwszego depozytu. Maksymalna kwota objęta tą promocją na start wynosi 1000 zł.

STS podwoi sumę depozytu w ramach bonusu, jeśli go złożyć w wysokości do 1200 zł. Najbardziej często zadawane pytanie jest – kiedy mogę wypłacić bonus? I odpowiedź na to pytanie brzmi następująco: po wpłacie na przykład 100 zł będzie można grać za bonus 200 zł, a po wpłacie maksymalną kwotę 1200 zł gracz otrzyma aż 2400 zł. Taką jest jedna z najwygodniejszych obecnych promocji mundial!

Jak wypłacić bonus STS? Zakładając konto, należy wybrać opcję „Bonus startowy, chcę otrzymać!” Poleca się uważnie jego śledzić, bo później nie będzie już możliwości z niego skorzystać!

Jednym z najkorzystniejszych wśród polskich zakładów sportowych jest STS bonus powitalny. Ten bonus daje możliwość wygrania kwoty w wysokości niespotykanej u innych polskich bukmacherów, dlatego jest tak atrakcyjny.

Największą zaletą powitalnego bonusu w zasadzie są bardzo jasne warunki obrotu. Warto jednak podkreślić, że niejeden bukmacher wymaga nawet czterokrotnego bonus obrotu kwotą zarówno bonusu, jak też depozytu, przy kursie 2.20. Warunki i bonus zasady w serwisie STS są pod tym względem bezkonkurencyjne jeśli chodzi o potrzeby i możliwości klientów.

Wymarzony bonus sts o co chodzi, właśnie wygląda tak:

 • 1200 PL jako bonus dla jednego gracza – i to jest maksymalna suma!
 • obrót odbywa się do 3 razy przy kursie 1.91, nie mniej;
 • minimalna suma depozytu 1 zł;
 • warto jednak pamiętać, że STS promocja działa wyjątkowo dla nowych graczy i zaczyna się od pierwszej zrealizowanej wpłaty.
Zacznij grać

STS bonus – przy zaproszeniu przyjaciół

STS bonus – przy zaproszeniu przyjaciół

W ramach tego bonusu można uzyskać 50 zł. Bonus otrzymuje zarówno zapraszająca osoba, jak i zaproszona do obstawiania. Należy zaprosić do wspólnego grania osobę, która dotychczas nie była posiadaczem konta w serwisie STS, żeby zyskać w sumie 100 zł bonusu dla dwóch osób. Jest naprawdę wygodne! Konto bonus – to świetna możliwość dodatkowo doładować własne konto.

Bonus za polecenie – jeden z trików marketingowych, którym bukmacher wspiera rozszerzenie firmy. Żeby go otrzymać, zaproszona osoba musi zrobić wpłatę jednocześnie do 50 zł i zagrać kupony opiewające na łącznie co najmniej 150 zł po kursach minimum 1,50. W nagrodę obydwie osoby otrzymują w takim przypadku voucher na 50 zł, który można dołączyć do kont bonusowych od momentu wpisania kodu.

Gdzie wpisać bonus? Te pole można znaleźć w odpowiednim polu w zakładce: “Moje konto”.

Znajduję się ono pod adresem e-mail gracza.

W przypadku, jeśli ktoś bardziej lubi obstawiać gry wirtualne, niż tradycyjne sporty, można też otrzymać dodatkowo bonus sporty wirtualne.

Dla tego należy dokonać następujących kroków:

 1. Zacząć od zwykłego STS logowanie, mając już zarejestrowane konto.
 2. Wejść w rubrykę: „Moje konto” i nacisnąć opcję ZAPROŚ KUMPLA.
 3. Po tych czynnościach konto gracza będzie doładowane bonusem w 50 PLN.

Oprócz opisanych powyżej bonusów, bukmacher oferuje jeszcze kilka bonusów. W tym momencie są wśród nich bonus świąteczny lub bonus urodzinowy, które można otrzymać gratis!

STS bonus poniedziałkowy 100 zł, jak otrzymać?

Oto główne warunki otrzymania bonusu – zaproszenie do obstawiania jeszcze jedną osobę.

 • Zaproszona osoba musi zaakceptować zaproszenie wysłane przez Zapraszającego i utworzyć swoje konto zgodnie z treścią regulaminu bonus gry w terminie do 14 dni.
 • Zaproszona osoba przez 30 dni od momentu rejestracji w STS jako bonus za rejestrację przy użyciu swojego konta musi dokonać obrotu na łączną sumę 150 PLN.
 • Koniecznym warunkiem jest zrealizowanie wpłaty na założone przez osobę konto depozytowe w kwocie od 50 PLN oraz jej obrotu na sumę 150 zł. Bonus na mundial, na święta, bonus na urodziny jest także przewidziane.
 • Po jednym takim Bonusie zapraszający otrzymuje za każdego spełniającego powyższe warunki Zaproszonego.
Zacznij grać

STS bonus poniedziałkowy 100 zł, jak otrzymać?

 • Najpierw należy założyć konto w serwisie STS;
 • Wpłacić depozyt w kwocie minimum 1 PLN;
 • Postawić dowolny zakład;
 • 1000 graczy z najwyższą sumą wygranych zakładów w danym tygodniu otrzyma dodatkowy STS bonus bez depozytu średnio – 20-100 zł.
Zacznij grać

Główne zasady otrzymania STS bonusu poniedziałkowego

Nagrodę otrzyma 1000 Uczestników, którzy po odpowiednim etapie będą mieć najwyższy obrót (przez co rozumie się sumę postawionych stawek). Koniecznym warunkiem bycia uwzględnionym w rankingu, jest rozliczenie zakładów podczas trwania konkretnego etapu.

Uczestnik spełniający wymogi przewidziane przez to wydarzenie zasługuje voucher na STS kod promocyjny. Voucher ważny jest przez okres 7 dni, zaczynając od dnia przesłania go na odpowiedni adres e-mail.

Warunkiem transferu salda z konta bonusowego i depozytowego, jest poprawne wytypowanie przez Uczestnika. 120 dni od momentu zasilenia konta bonusowego, dowolnie wybranego zakładu z kursem 1.91 (minimalne znaczenie), za stawkę odpowiadającą łącznie trzykrotności otrzymanej korzyści – STS bonus bez depozytu, gwarancja! Uważaj, możesz otrzymać tylko jedną nagrodę w tej promocji.Zacznij grać

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *.

*
*

sixteen − 5 =

Ekstraklasa wyniki azscore.pl