1xBet rejestracja: jak założyć konto u tego bukmachera?

Z oficjalnego raportu firmy bukmacherskiej 1xBet wynika, iż w 2019 roku łączna liczba jej użytkowników wyniosła ponad 400 tysięcy. Jest to bardzo pozytywny wynik, gdyż większość marek bukmacherskich nie jest w stanie pochwalić się nawet statystyką 100 tysięcy graczy.

Coraz więcej ludzi obecnie wymyśla 1xBet login i rejestruje się w systemie elektronicznym tej firmy. Tak wysoka popularność marki 1xBet jest związana z jej szerokim wachlarzem działań promocyjnych, m.in. reklamami w internecie oraz umowami sponsorskimi. Codziennie każdy użytkownik może obserwować dużą ilość banerów reklamowych zachęcających do aktywności pod nazwą 1xBet rejestracja.

Nie ulega wątpliwości fakt, że firma jest szeroko znana i należy do liderów branży bukmacherskiej. W tym materiale będzie chodziło o kwestii założenia konta u tego bukmachera. Dodatkowo, spróbujemy dowiedzieć się, czy duża ilość reklam i wysokie wskaźniki na temat ilości użytkowników korelują się z ofertą firmy.

Zacznij grać

Czy 1xBet rejestracja jest legalna?

Na początek warto omówić kwestię legalności. Jest to niezwykle ważne, gdyż instytucje państwowe ciągle monitorują sytuację na rynku branży bukmacherskiej. Praktycznie w każdym kraju obstawianie zakładów u nielegalnych bukmacherów może ponieść za sobą poważne skutki w formie odpowiedzialności prawnej.

Polska ustawa hazardowa została uchwalona w 2009 roku. Jej treść praktycznie niczym się nie różniła od dokumentów tego typu w innych krajach. Na terenie RP bez żadnego problemu swoją działalność prowadzili między innymi William Hill, BWIN. Wtedy praktycznie każdy gracz posiadał 1xBet login.

Jeżeli wybrana firma spełnia wszystkie obowiązki, przysługuje jej licencja bukmacherska wydana przez Ministerstwo Finansów. Aczkolwiek nowe wymagania MF stały się niespodzianką dla wielu firm. Duża ilość szeroko znanych bukmacherów uznała dane warunki za niekorzystne i wycofała się z polskiego rynku.

Po odrzuceniu aplikacji o licencję MF decyzję o wycofaniu się z Polski podjęła też 1xBet. Jednak eksperci wiedzą, że tak naprawde 1xBet wciąż oferuje swoje usługi na terenie Polski. Wejść na absolutnie legalną stronę firmy i cieszyć się jej szeroką ofertą możemy za pomocą serwisów VPN lub strony lustrzanej.

Jest to dosyć korzystne rozwiązanie, gdyż pozytywny wizerunek firmy głównie wywodzi się z faktu posiadania bardzo szerokiej oferty zakładów, w tym zakładów typu live. Eksperci również wysoko oceniają premie i promocje 1xBet. M.in. wśród licznych propozycji warto wyróżnić 1xBet bonus powitalny w wysokości +100% w przypadku pierwszego depozytu w kwocie nie wyżej niż 130 euro.

Zacznij grać

1xBet rejestracja: wszystkie możliwe opcje

1xBet rejestracja: wszystkie możliwe opcje

Kiedyś założenie konta było możliwe tylko stacjonarnie. Gracze musieli iść do punktu naziemnego zakładów bukmacherskich. Stanie w kolejkach nikomu nie sprawiało satysfakcji. Istniało dosyć wysokie ryzyko zapomnieć ważny dokument, a więc nierzadko z tego powodu trzeba było iść do domu. Na szczęście, te czasy już dawno minęły.

Obecnie proces rejestracji w firmach bukmacherskich jest w pełni zautomatyzowany i jest dostępny dla każdego za pośrednictwem internetu, na stronie internetowej bukmachera. Oczywiście nie dotyczy to osób, które jeszcze nie osiągnęły pełnolecia. Na wszelki wypadek przypomnijmy, iż w Polsce status pełnoletnich mają osoby w wieku 18 lat i wyżej.

Uprawnień do obstawiania zakładów nie mają również osoby powiązane z profesjonalnym sportem. Mowa tu przede wszystkim o profesjonalnych zawodnikach, jak i trenerach, asystentach oraz lekarzy sportowych.

Reasumując, jeżeli masz 18 lat i nie jesteś powiązany z zawodowym sportem, jesteś całkowicie uprawniony do rozpoczęcia przygody z obstawianiem meczy. Założenie konta w 1xBet z kolei jest jak najbardziej dobrym wyborem w tej kwestii. Dalej będą omówione warunki dostępnych metod rejestracji na 1xBet.

Zacznij grać

Opcja 1xBet login jednym kliknięciem

Przejawem innowacyjnego podejścia zarządu 1xBet jest możliwość rejestracji za jednym kliknięciem. Wybierając tę metodę rejestracji, wcale nie potrzebujemy skrzynki elektronicznej.

Wystarczy wybrać kraj, w którym obecnie się znajdujemy, oraz preferowaną walutę. Tuż po wykonaniu tych niekłopotliwych czynności gracz dostaje 1xBet login i 1xBet hasło. Te dane najlepiej od razu zanotować, by w przyszłości uniknąć ewentualnych problemów z logowaniem.

W przypadku konieczności można poprosić system o wysłanie tych danych na maila. Poleca się też skorzystać z tej możliwości, ponieważ z reguły wygenerowane dane logowania są trudne do zapamiętania.

Zacznij grać

1xBet rejestracja z numerem telefonu

Opcja 1xBet login jednym kliknięciem

Rejestrując się z numerem telefonu komórkowego, również możemy liczyć na dokonanie całego procesu w ciągu kilku sekund. Należy tylko wpisać aktualny numer i wybrać preferowaną walutę.

Dostaniemy od firmy SMS z loginem i hasłem. Ta metoda – w odróżnieniu od rejestracji za jednym kliknięciem – nie wymaga od nas zapisywania tych danych, gdyż nasz telefon będzie przechowywał je we wkładce „Wiadomości”.

Zacznij grać

Założenie konta za pomocą adresu e-mail

Ten sposób jest również prosty i zajmuje średnio do minuty naszego czasu. Należy wybrać kraj i preferowaną walutę, a potem wpisać adres naszej skrzynki pocztowej. Zawsze będziemy mieli dostęp do tych danych, gdyż zostaną one na zawsze w wiadomości, którą dostaniemy na maila.

Wiadomość jest wysyłana natychmiast, natomiast w wielu przypadkach trafia ona do folderu „Spam”. W związku z powyższym polecamy sprawdzenie tego folderu.

Zacznij grać

1xBet rejestracja za pomocą kont social media

Metodą, która wyróżnia 1xBet Polska w tle innych bukmacherów, jest możliwość założenia za pomocą konta na wybranym serwisie społecznościowym. Wybieramy kraj i walutę, a później logujemy się przez preferowany portal social media. Jako dane logowania w tym przypadku będą służyć nasz login i hasło do wybranego portalu.

Opcja logowania za pomocą kont na portalach społecznościowych jest innowacyjnym rozwiązaniem. Takiej możliwości obecnie nie oferuje żaden bukmacher działający na terenie RP.

Zacznij grać

Co zrobić, jeśli podczas logowania do 1xBet zapomniałeś hasła

Żaden gracz nie chce okazać się w takiej sytuacji, aczkolwiek prawda jest taka, że od czasu do czasu zapominamy swoje hasło do logowania. Jeżeli nie udało nam się znaleźć tej kombinacji znaków w notatkach na telefonie bądź komputerze, zawsze możemy skorzystać z opcji resetowania hasła.

Aby odzyskać 1xBet login i hasło, wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta elektronicznie lub mailowo. Te opcje dostępne są bezpośrednio na stronie bukmachera. Konsultanci 1xBet są niezwykle pomocni i na pewno pomogą. Pamiętajmy, iż podczas tej czynności należy potwierdzić swoją tożsamość.

Zacznij grać

Podsumowanie: 1xBet rejestracja – czy warto?

Proces założenia konta u tego bukmachera jest absolutną przyjemnością. Nowoczesne metody rejestracji są bardzo dogodne i na pewno przypadną do gustu niemal każdemu graczowi.

Ponadto, 1xBet rejestracja jest tylko pewnego rodzaju wstępem do ciągłej satysfakcji, które dostaniemy już po pierwszej wypłacie wygranych środków. Nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz, wpisując adres 1xBet w swojej przeglądarce!Zacznij grać

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *.

*
*

three × one =

Ekstraklasa wyniki azscore.pl