Czym jest forBET bonus i jak go odebrać?

Już od kilku lat dziesiątki firm bukmacherskich poświęcają szczególną uwagę różnego rodzaju bonusom i promocjom. Konkurencja na rynku jest niezwykle wysoka, a zatem najlepszym sposobem na zaciekawienie graczy jest to, co jest doceniane przez nich najbardziej, czyli pieniądze.

Właśnie z tego powodu zarabianie na zakładach bukmacherskich teraz jest możliwe nie tylko po długotrwałym obstawianiu, ale również tuż po założeniu konta u wybranego bukmachera. Na przykład, bukmacher od razu daruje swoim graczom forbet bonus bez depozytu – czym jest i jak z niego korzystać – w artykule dalej.

Jak można się domyślić, według większości opinii bonusy i promocje w firmach bukmacherskich cieszą się umiłowaniem użytkowników. Dla niektórych typerów właśnie oferta bonusowa jest najważniejsza w kwestii wyboru nowego bukmachera.

Wśród polskich bukmacherów bardzo dobrze pod tym kątem wypada firma forBET. Ona słynie z szerokiej oferty zakładów i skłonności do pocieszenia klienta m.in. drogą oferowania opcji forBET bonus. Rodzajów wynagrodzeń jest tak dużo, że z łatwością można się w tym zakresie pogubić. Zasady bonusu – niekiedy zwane również regulaminem bonusu – też nierzadko przyczyniają się do powstania spornych kwestii.

W związku z tym warto przyjrzeć się definicji bonusów w świecie bukmacherskim. Ściśle rzecz ujmując, iforBET bonus jest formą wynagrodzenia, która przysługuje użytkownikom spełniającym kryteria określone przez firmę bukmacherską. Zazwyczaj bonusy dostają nowi użytkownicy lub typerzy, którzy osiągnęli wielkich sukcesów.

Warto podkreślić, że forBET zakłady bukmacherskie posiada oficjalne zezwolenie na prowadzenie działalności wydane przez państwowe Ministerstwo Finansów. Dla aktywnych graczy z Polski posiadanie tego dokumentu przez bukmachera jest szczególnie ważne, gdyż w 2017 roku nowelizacja ustawy hazardowej nałożyła na bukmacherów pewne obowiązki.

Nie każda firma zdołała je wypełnić, co w skutku doprowadziło do wycofania się niektórych bukmacherów z polskiego rynku. Dla firmy forBET zaś było to oczywiście na rękę. M.in. ten czynnik sprawił, że forBET stał się szczególnie atrakcyjny dla nowych graczy (nie każdy bukmacher daje forbet bonus bez depozytu prawie na samym początku obstawiania).. Obecnie firma jest wyjątkowo często wybierana przez Polaków i dlatego na pewno zasługuje na szczególną uwagę.

Zacznij grać

Jak otrzymać forBET bonus powitalny?

Jak otrzymać forBET bonus powitalny?

Początek przygody z forBET w przyszłości zdecydowanie stanie się przyjemnym wspomnieniem. Na pierwsze wynagrodzenie, czyli forbet bonus na start, gracz może liczyć jeszcze przed swoim debiutem bukmacherskim. Zaraz po założeniu konta i wpłacie ForBET zapewnia atrakcyjny bonus. Rejestracja zajmuje dosłownie kilka minut naszego czasu. Z kolei ten bonus w wysokości 100% od pierwszego depozytu można dostać natychmiast.

Założenie konta u bukmachera forBET składa się z trzech prostych kroków:

  1. Podanie danych do logowania. Należy wpisać aktualny adres e-mail, a także preferowaną nazwę użytkownika i hasło. Dokonując tych czynności, użytkownik staje się coraz bliżej uzyskania forBET bonus na start.
  2. Podanie danych użytkownika. Mowa tu o obywatelstwie, imieniu, nazwisku, numerze telefonu, adresie oraz preferowanej walucie.
  3. Podanie danych konta. Wymagane są data urodzenia, numer dokumentu tożsamości oraz jego skan, a także numer PESEL.
  4. Użycie kodu promocyjnego (bonusowego). Aby otrzymać forBET bonus na start, należy wpisać kod do odpowiedniej linijki w formie rejestracji. Jest to jedyny sposób na aktywację bonusu tego typu.

Kod promocyjny forBET może zagwarantować graczom m.in. bonus 5 euro bez depozytu (2021) lub więcej. Zobaczyć kody promocyjne i opinie na ich temat można wpisując odpowiednie hasło do wyszukiwarki. Tuż po zakończeniu rejestracji pojawia się możliwość załapać się na atrakcyjny bonus powitalny forBET, który jest dostępny dla każdego.

Obecnie forBET oferuje możliwość założenia konta przez przeglądarkę komputerową, przeglądarkę mobilną lub aplikację Android/iOS. Wciąż aktualny pozostaje tradycyjny sposób rejestracji, czyli w punkcie naziemnym. Wbrew pozorom jest to dosyć popularny rodzaj aktywności.

Zarówno w internecie, jak i jednostkach naziemnych forBET aktualne jest pytanie, jak odebrać bonus za rejestrację. W związku z tym dalej będzie chodziło o to, jakie zasady obowiązują w kwestii użytkowania bonusu powitalnego.

Zacznij grać

ForBET bonus powitalny zasady użytkowania

ForBET bonus powitalny zasady użytkowania

W przypadku tego typu bonusu warunkiem podstawowym jest wpłacenie pieniędzy na konto w wysokości nie niżej niż 5 euro. Doładować konto można za pomocą błyskawicznych metod płatności DotPay lub PayU, a także drogą tradycyjnych przelewów bankowych. Tych sposobów płatności wystarcza, by zaspokoić potrzeby klientów. Niektórzy jednak narzekają na brak możliwości wpłacania pieniędzy za pomocą portmonetek elektronicznych.

W przypadku doładowania w wysokości min. 5 euro gracz dostaje tyle samo jako iforbet bonus. Najpierw te punkty trafią na konto dodatkowe. Aby móc wymienić je na rzeczywiste pieniądze, konieczne jest odblokowanie tych punktów. Ten proces polega na czterokrotnym obróceniu depozytu po łącznym kursie wynoszącym co najmniej 4.

W przypadku wygranej będzie dostępna możliwość wypłacenia bonusu. Aby dokonać tej czynności, jest niezbędne obrócenie forBET bonusu cztery razy. Kupony powinny zawierać min. trzy wydarzenia, każde po kursie nie mniej niż 1.30.

W przypadku rejestracji z kodem po pierwszej wpłacie w wysokości min. 23 euro użytkownikowi przysługuje również forBET bonus od depozytu. Kwota pierwszej wpłaty zostanie podwojona, a z dodatkowych 23 euro (lub więcej) będzie można skorzystać na zakład bez ryzyka (też znany jako min. 23 euro freebet). Bonus należy obrócić czterokrotnie.

Zakład akumulacyjny (combo, AKO) powinien zawierać minimalnie trzy zdarzenia z minimalnym kursem 1.30.

Po drugim i trzecim depozycie łatwo można dostać extra bonus forBET. Za drugą wpłatę gracz dostaje 75% deponowanej kwoty, za trzecią – 50%. Aktywacja bonusów jest możliwa w przypadku dwukrotnego obrócenia. Aby wypłacić te środki, po aktywacji koniecznie trzeba obrócić je cztery razy na kuponach zawierających co najmniej trzy zdarzenia, każde po kursie 1.30 lub wyższym.

Zacznij grać

Bonus forBET: rodzaje i szczegóły ofert

Bonus forBET: rodzaje i szczegóły ofert

Do oferty bonusowej bukmachera forBET należy nie tylko wynagrodzenie za rejestrację. Dostępne są m.in. następujące opcje:

  • Gra bez podatku. W każdą środę jest szansa wygrywać, nie płacąc podatku. Oferta dotyczy tylko zakładów przedmeczowych typu combo (min. trzy wydarzenia, kurs każdego to min. 1.30);
  • Bonus mundial. Specjalna oferta powitalna dla graczy, którzy założyli konto przed mistrzostwami świata w piłce nożnej;
  • Bonus olimpijski start. Ulepszony Forbet bonus powitalny dla użytkowników, które dołączyli się przed igrzyskami olimpijskimi;
  • Bonus urodzinowy. Każdy użytkownik w dniu swoich urodzin dostaje od forBET 12 euro w ramach bonusu.

Warunki tych akcji promocyjnych dostępne są na stronie bukmachera, jednak w dowolnym momencie mogą się zmienić. Dlatego warto od czasu do czasu je sprawdzać, wpisując hasło forBET bonus zasady do wyszukiwarki lub bezpośrednio w zakładce promocji na stronie oficjalnej.

Reasumując, łatwo jest przekonać się, iż forBET nadaje się nie tylko na miejsce, w którym można zrealizować własne pomysły na temat wyników spotkań sportowych. Jest to także bukmacher cechujący się unikatową troską o dobro i komfort klienta. Obstawiając w forBET, gracz zawsze ma pewność, iż na pewno dostanie możliwość polepszenia własnej sytuacji finansowej.Zacznij grać

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *.

*
*

five + 7 =

Ekstraklasa wyniki azscore.pl