Kod promocyjny STS: bonus na początek

Kod promocyjny STS to świetna okazja na mega bonusy nawet do 1480 PLN.

Bukmarze zawsze udzielają swoim użytkownikom dużo informacji o wiadomościach i bonusach STS , a także nowych ofertach. Natomiast w tym artykule proponowana jest informacja na temat bonusów oraz zalet korzystania z kodów STS.

Zacznij grać

Kod promocyjny STS – ważność i wygody

Korzystne informacje o tym gdzie wpisać kod promocyjny, również jak i sam kod promocyjny STS znajdują się w formularzu rejestracyjnym. Korzystając z bonusów, gracz otrzymuje atrakcyjną ofertę powitalną od bukmachera i otrzymuje możliwość obstawiania w bardziej wygodnych warunkach. Przyczym warto pamiętać, że możliwości do korzystania z bonusów są dużo.

Z kodem promocyjnym STS VIP istnieje możliwość dostać od bukmachera kolejny dodatkowy bonus kod voucher na start STS i dostęp do wszystkich istniejących promocji. Oferta ma pewne ograniczenie czasowe – kod promocyjny jest ważny tylko do końca bieżącego miesiąca. Voucher STS 2021, również jest ważny do tego czasu, jak i voucher 40 zł.

Zacznij grać

STS kod promocyjny: pełna procedura otrzymania

Kod promocyjny STS natychmiast powiększa ofertę bonusową, która jest dostępna na oficjalnej stronie STS. Ten kod jest jednym z najlepszych atutów w ofercie bukmachera. Żeby odebrać ten bonus i kod bez wpłaty, warto wprowadzić go w odpowiednie pole.

Oto właśnie były szczegóły na temat kodów promocyjnych STS. Dalej będą podane krótkie instrukcje co do wykorzystania kodu promocyjnego STS vip.

Oto jak z sukcesem korzystać ze wszystkich atutów danego:

 • Najpierw warto przejść na stronę bukmachera ;
 • Gdy na witrynie pojawi się opcja „Załóż konto”, trzeba dokonać tego kroku;
 • Dalej należy uzupełnić formularz STS rejestracja;
 • Wpisać kod promocyjny w odpowiednie pole do kodów;
 • Dokończyć rejestrację i wybrać kod promocyjny przy rejestracji;
 • Dokonać pierwszego depozytu i zacząć grę.

Obstawiając, gracze przeżywają niezapomniane emocje. Akurat dlatego najlepszy bukmacher online postanowił znieść ograniczenia czasowe na kod promocyjny. Teraz on jest ważny wyłącznie dla nowych graczy STS.

Zacznij grać

STS Kod Promocyjny 2021 – promocja a bonus powitalny do 1480 zł

STS Kod Promocyjny 2021

Jeśli często jest spotykane pytanie gdzie kupić voucher, to jest na to odpowiedź. Najpierw, nie warto go kupować, ponieważ jest to bezpłatna usługa. Bukmacher proponuje dla graczy bonus powitalny, który zawiera jednocześnie 30zł (dwa razy) + gwarantowane 20 zł + jeszcze 1200 zł. Łącznie do 1480 złotych na start gry. Darmowy voucher u STS zakłady bukmacherskie online pozwała obstawiać już od teraz.

Oprócz tego , dostępne są sto procent do 1200 PLN bonusu powitalnego i jeszcze 30 PLN, a także freebet oraz ubezpieczenie zakładów w rozmiarze 30 PLN na zwykłe gry. Poza tym jest kod promocyjny 20 zł na zakłady, który zwiększa środki do typowania. Te wszystkie bonusy pozwalą ograniczyć ryzyko podczas nowo rozpoczętej przez graczy przygody z zakładami. Oprócz tego też istnieje kod rabatowy.

Bukmacher też oferuje swoim typerom naprawdę dużo, w tym kod promocyjny 20 zł, a ponadto nawet kod promocyjny freebet.

Dostępna opcja korzystania z ofert promocyjnych i użycia kodu STS, dzięki czemu na koncie indywidualnym będzie dostępna wystarczająca kwota na wszystkie zakłady, jakie postawisz.
Każdy kod promocyjny STS bonus ma własne zasady uznania i wykorzystania. Zanim z niego skorzystać, warto sprawdzać warunki aktywacji bonusów i postępować zgodnie z instrukcjami. Wykorzystując kod promocyjny przy rejestracji nie traci się możliwości zwiększyć wynagrodzenie. Zrobić to można, korzystając z STS kod promocyjny vip.

Zacznij grać

Kod promocyjny STS: pozostałe promocje dla gry

W korzystaniu z STS aplikacja mobilnej są swoje szczegóły, o których należy koniecznie wiedzieć. Po pierwsze, voucher aplikacja potwierdzi od razu. To znaczy, że można ją stosować mobilnie, po drugie, absolutnie nie ma sensu długo szukać gdzie wpisać kod w aplikacji, bo wszystko jest jasne kiedy tylko tam zajrzeć! Podobne są niezbędne w przypadku gdy gracz szuka, gdzie wpisać voucher.

Środki do wypłaty co tydzień, gdy typer posiada kod bonusowy STS. Zakład bukmacherski prezentuje specjalną ofertę, dzięki której można co tydzień dostać na swoje konto dodatkową sumę wygraną, a co najlepsze: zasady są bardzo proste i nie wymagają od gracza dużego wysiłku. Jak wpisać kod bonusowy w potrzebnym polu będzie omówiono dalej.

Przegrane kupony kumulują się przez cały tydzień, do kolejnego wtorku. Co wtorek konto bonusowe każdego gracza automatycznie dostaje zwrot w wysokości do dwadzieścia pięciu złotych za obstawianie (zarówno wygrane jak i przegrane) wirtualne rozgrywki, jeśli przed tym gracz posiadał kod promocyjny STS vip.

Zacznij grać

Zwrot środków w rozmiarze 20 zł

Kod promocyjny STS: pozostałe promocje dla gry

Wcześniej było napisane, że zakładu 30 zł bukmacher STS dodatkowo oferuje typerom cashback w wysokości 20 zł. Cashback od STS dostaje się prawie natychmiast po zalogowaniu się, należy tylko pamiętać o tym żeby w tym czasie mieć na koncie wystarczającą sumę, czyli najpierw wpłacić depozyt.

Po obrocie tą kwotą x3 po kursie min 1.91 każdy gracz ma możliwość na dodatkowe odebranie środków na swoim koncie do pełnej dyspozycji. Żadna nauka! Proste zasady, świetna zabawa. Oprócz tego, jeśli typer posiada STS kod promocyjny vip, to konieczne go warto aktywować – w taki sposób można odebrać dodatkowe bonusy na konto.

Zacznij grać

Dodatkowe 50 zł za zaproszenie przyjaciela oraz dodatkowy bonus

W STS poza wymienionymi powyżej promocjami i bonusami, np. STS bonus, każdy gracz ma unikatową możliwość zarobienia za pomocą znajomych. Wystarczy ich zaprosić do serwisu. Ta promocja nie wymaga wpisywania żadnych kodów rabatowych ani dodatkowych rejestracji, więc jest maksymalnie prosta i przezroczysta, a jednocześnie otwiera możliwość wspólnej zabawy i pozwala na zdobycie dodatkowych środków finansowych, w tym kod STS.

Aby zyskać dodatkowe korzyści, warto działać według następującej instrukcji:

 • Zalogować się na stronie bukmachera.
 • Otworzyć rozdział Moje Konto.
 • Zaprosić przyjaciela (wysłać wiadomość).
 • Zaproszonego natomiast musi dokonać wpłaty do 50 zł na konto depozytowe.
 • Następnie on musi rozegrać zakłady za łącznie nie mniej 150 zł z minimalnym kursem 1.5.
 • Udało się? Teraz już wiadomo gdzie wpisać kod bonusowy STS. Więc pojawiła się możliwość odebrania dodatkowego bonusu do 50 zł na własne konto.

Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości zaproszonych kolegów. Można zaprosić jak najwięcej kolegów, bo bukmacher gwarantuje, że ich graczy dostaną bonus za każdego przyjaciela, spełniającego warunki promocji, czyli będzie dostępny kod STS. Zaproszony może dołączyć do serwisu tylko poprzez jedno zaproszenie. Więc warto się spieszyć, żeby zdążyć zaprosić przyjaciół.

Aby otrzymać więcej korzyści, nowy gracz musi założyć konto w STS. To jest dość prosta sprawa, szybkie bonusy z kod promocyjny STS vip! Zaproszenie jest ważne przez 14 dni. W tym terminie kolega musi Następnie ma on maksymalnie 30 dni żeby obrócić 150 złotych. Nowy gracz teraz musi być wystarczająco szybki i kumaty żeby nie przegapić terminów. Jeśli dobrze się spisze, to obydwoje graczy dostaną po 50 PLN nagrody na konta bonusowe.

By wziąć udział w promocji nie jest potrzebne mieć STS kod promocyjny vip, ale warto zaś pamiętać o tym, że ten kod daje dostęp do freebetu 30 PLN oraz cashbacku 30 PLN.

Zacznij grać

STS kod promocyjny na różne sporty

STS kod promocyjny na różne sporty

Oferta bukmachera jest bardzo bogata w rozgrywki polskich i zagranicznych lig piłkarskich oraz dyscypliny bardziej niszowe. Też istnieje możliwość obstawiania popularnych rozgrywek e-sportowych, takich jak na przykład: Counter Strike, Dota 2, League of Legends czy Overwatch. Do wyboru typera są aż 24 dyscypliny sportowe i kod STS.

Zacznij grać

Gracz może wybrać do 30 różnych sportów i postawić na dowolny

Bukmacherski kod STS daje możliwość typerom do wyboru około 24+ sportów i innych wydarzeń, do których wchodzą najbardziej ulubione na całym świecie piłka nożna, tenis i hokej. W ofercie znajdują się takie gry jak darts, kręgle, piłka wodna oraz szachy.

Wśród dostępnych dyscyplin znajdują się:

 • piłka nożna
 • tenis
 • siatkówka
 • koszykówka
 • skoki narciarskie
 • biathlon
 • boks

W obstawianiu na każdą z tych dyscyplin bardzo się przyda kod promocyjny STS.

Ponadto bukmacher nadaje dostęp do transmisji na żywo innych zabaw: darts, F1, krykieta, łyżwiarstwa figurowego oraz innych dyscyplin.

Do ulubionych dyscyplin Polaków należą: piłka nożna i ręczna, lekkoatletyka. W usłudze bukmachera znalazło się też miejsce dla bardziej niszowych sportów, takich jak: polo, kajakarstwo, curling, snooker. W tym przypadku też można wykorzystać STS kod promocyjny vip i voucher jak wykorzystać też już jest wiadomo!Zacznij grać

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *.

*
*

4 + seven =

Ekstraklasa wyniki azscore.pl