Konto STS logowanie – szybka rejestracja za darmo

Aby dołączyć się do użytkowników zakładu bukmacherskiego STS i w tym celu założyć darmowe konto – warto przeczytać artykuł.

Każdego nowego gracza, który założy w serwisie bukmachera STS konto może spotkać niezwykle dogodny bonus na start w postaci podwojenia pierwszego depozytu o 100% do sumy sięgającej nawet 1200 zł.

Bukmacher też oferuje do wykorzystania własny kod promocyjny, który umożliwi użytkownikowi w trakcie rejestrowania konta u bukmachera uzyskanie dodatkowego freebetu bez depozytu za rejestracje, jak również darmowy voucher w wysokości 25 zł na obstawianie wydarzeń a sporty oraz cashback od pierwszego kuponu online w wysokości 34 zł.

Zacznij grać

STS logowanie: trzy proste kroki jak założyć konto online

STS logowanie: trzy proste kroki jak założyć konto online

Serwis internetowy STS zakłady bukmacherskie online umożliwia wyjątkowo szybką rejestrację darmowego konta. Cała procedura rejestracji i weryfikacji w Start-Typ Sport opiera się na trzech podstawowych krokach. Aby wpisać STS login, należy otworzyć oficjalną stronę internetową STS w przeglądarce.

W przeglądarce witryny znajduje się okienko z napisem ZAŁÓŻ KONTO (znajduje się zaraz obok pomarańczowego okienka STS ZALOGUJ), trzeba na niego kliknąć i wprowadzić STS logowanie. Następnie w przeglądarce pojawi się pole do wypełnienia, które należy uzupełnić podstawowymi danymi (e-mail, hasło od konta oraz numer telefonu komórkowego).

Jak widać – STS login jest konieczny aby zacząć logowanie i obstawianie.

Zacznij grać

STS konto bukmacherskie online, pierwszy krok

Pierwsza część panelu rejestracyjnego „Dane konta STS”, musi zostać uzupełniona o najważniejsze dane na temat zakładania profilu gracza, takie jak: adres mail, hasło od konta internetowego, poszczególne opinie oraz numer telefonu. Co ważne, na tym etapie należy też aktywować kod promocyjny, wpisując potrzebne hasło rejestracyjne w odpowiednie pole. Udało się? No to właśnie tak wygląda STS logowanie!

Zacznij grać

STS  logowanie, drugi krok

W panelu rejestracyjnym znajduje się pole „Dane Konta”, gdzie witryna bukmachera STS prosi o podanie podstawowych danych osobowych. W formularzu online służącej do rejestracji u bukmachera należy wpisać przy rejestracji takie dane jak: imię i nazwisko, narodowość, PESEL.

Poprawnie uzupełniony formularz warto potwierdzić za pomocą kodu SMS. Wpisanie kodu jest obowiązkowe, natomiast bukmacher nie potrzebuje żadnej opłaty dodatkowej za wysłanie wiadomości tekstowej z kodem.

Zacznij grać

STS rejestracja online, trzeci krok

STS rejestracja online, trzeci krok

Trzeci, a zarazem ostatni etap rejestracji konta w witrynie STS polega na wysłaniu poprawnie uzupełnionego i kompletnego formularza online. Te czynności muszą zostać dokonane poprzez kliknięcie na przycisk „Zarejestruj”, znajdujący się na samym środku internetowego formularza, jako część STS logowanie. Przed wysłaniem wniosku należy udzielić zgody na dwie rzeczy.

Po pierwsze należy wyrazić zgodę do odebrania bonusu startowego. Druga zgoda dotyczy zaś potwierdzenia prawdziwości wpisanych danych oraz potwierdza że środki pochodzą z legalnego źródła. Tak wygląda cała procedura. Warto pamiętać, że STS login także jest obowiązkowy do potwierdzenia!

Formularz online, nawet przez początkującego gracza, powinien zostać wypełniony w maksymalnie kilka minut, jak również w sytuacji z STS logowanie. Osoby nie grające po raz pierwszy, powinny zaś skończyć procedurę poniżej 60 sekund.

Zacznij grać

Konto gracza w STS a kod promocyjny

Oprócz wspomnianych powyżej bonusów, np. STS login, zakład bukmacherski oferuje też bonus powitalny, który umożliwia otrzymanie podwójnej kwoty depozytu, wcale do 1200 zł. Jednak na tym bukmacher nie zatrzymuje się ii ma jeszcze kolejną bardzo atrakcyjną ofertę. To dodatkowa okazja na otrzymanie od samego początku, podczas rejestracji konta licznych korzyści! Jak to zrobić?

Odpowiedź jest prosta: podczas procesu rejestracji konta na oficjalnej stronie warto wpisać odpowiedny kod promocyjny STS w pole „Kod promocyjny” w formularzu rejestracji. Czy konto jest darmowe? Zdecydowanie tak! Następnie należy skopiować ten kod aby odebrać dodatkowy bonus 25 zł, bez depozytu, oraz ekskluzywny (niedostępny w standardowej ofercie) STS bonus bez ryzyka, dlatego może być też rejestracja bez weryfikacji danych.

Jeśli wszystko jest zrobione zgodnie z powyższą instrukcją, to pierwszy zakład bukmacher oferuje absolutnie za darmo, bez konieczności wpłacania pieniędzy – od razu na koszt bukmachera. Nie ma powodu ryzykować, na start każdy gracz dostaje sumę 2459 zł: 1200 zł z bonusu powitalnego, 1200 zł, jako podwojenie bonusu, cashback wynosi 34 zł oraz będzie dostępny darmowy zakład 25 zł.

Zacznij grać

STS rejestracja uzupełniająca – dwa bonusy są lepsze niż jeden

Założywszy konto online u dwóch bukmacherów: zarówno w STS, jak i w Betclic Zakłady Bukmacherskie bet login, gracz otrzymuje unikatową możliwość dostać online prawie 3 tysiące pln na własne zakłady.

Zacznij grać

STS rejestracja konta: punkty stacjonarne

STS rejestracja konta: punkty stacjonarne

Darmowe konto w zakładzie bukmacherskim można założyć online na oficjalnej stronie internetowej lub też stacjonarnie w jednej z ponad 430 placówek. Zwykle STS rejestracja wymaga jedynie ważnego dowodu potwierdzającego tożsamość oraz numeru konta bankowego, za pomocą którego będą robione zakłady i na które będą przelewane wypłaty.

Aby założyć konto, należy podejść do okienka z konsultantem i pokazać mu dowód tożsamości, a następnie postępować zgodnie z jego wskazówkami. W wyniku takiej rejestracji dostaje się indywidualną kartę członkowską, za pomocą, której można zbierać punkty i brać udział w specjalnym rankingu. Proces rejestracji konta oraz timing logowanie w placówce zajmuje przeciętnie 20 minut, podobnie jak w innych zakładach bukmacherskich.

Żadnej dodatkowej wpłaty po rejestracji nie ma!

Zacznij grać

STS logowanie i rejestracja: FAQ pytania graczy o szczegółach

STS rejestracja na stronie online zakładu bukmacherskiego jest dość prosta i intuicyjna, co sprawia, że szybko można dołączyć do grona naszych graczy. Zmiana bukmachera dla niektórych może sprawiać drobny kłopot i rodzić mnóstwo pytań. Dlatego poniżej będą zamieszczone kilka najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami.

  1. Czy posiadanie kodu promocyjnego jest warunkiem koniecznym dla rejestracji? Nie, STS logowanie jest dostępny bez kodów promocyjnych i innych wymagań.
  2. Jak długo trwa zakładanie konta w STS? Uproszczona rejestracja u bukmachera pozwala na konto bez weryfikacji danych osobowych, co sprawia, że trwa zaledwie kilkanaście sekund. Natychmiast typer otrzymuje dostęp do legalnych zakładów bukmacherskich i świetnej zabawy. Pełna rejestracja otwiera przed nim możliwość wypłaty wygranej kwoty po rozliczonym kuponie nawet z wysokim kursem. W trakcie pełnej rejestracji dane graczy zostaną zweryfikowane przez konsultanta, więc taka STS rejestracja zajmie przeciętnych 3-5 minut.
  3. Poleca się do rejestracji STS kod. Który to może być? STS oferuje mnóstwo aktywnych kodów do rejestracji. Z nimi można osiągnąć maksimum korzyści, dlatego poleca się korzystać z tego kodu promocyjnego, kiedy będziesz STS logowanie.

Zakład bukmacherski STS to najlepsza opcja dla wymagających graczy. Bukmacher oferuje doskonałą aplikację mobilną, wysokie kursy, atrakcyjne bonusy z zabezpieczeniem od pechowego kuponu, STS TV i dużo więcej.

Zacznij grać

Konto STS – procedura rejestracji

Jak założyć konto w STS? Trzeba pamiętać o tym, żeby najpierw wypełnić formularz rejestracyjny, który zawsze jest dostępny online na stronie internetowej bukmachera.

Jak są pewne wątpliwości i najpierw chce się wypróbować własne możliwości, STS ma dla graczy STS konto tymczasowe. W takim układzie nie jest potrzebne zweryfikowanie podanych w formularzu danych, zabawa zaczyna się natychmiast.

Obstawianie meczy jeszcze nigdy nie było tak korzystne i komfortowe!Zacznij grać

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *.

*
*

two × five =

Ekstraklasa wyniki azscore.pl