ForBET aplikacja mobilna: jak działa i gdzie pobrać?

W gigantycznym świecie aplikacji mobilnych obecni są również bukmacherzy. W pewnym momencie bukmacherzy stwierdzili, iż posiadanie wersji mobilnej już nie wystarcza, a więc konieczna stała się dla nich ekspansja na rynek aplikacji. Większość firm bukmacherskich całkiem dobrze poradziła sobie w tej kwestii.

W niniejszym materiale przyjrzymy się aplikacji popularnego polskiego forBET zakłady bukmacherskie. Spróbujmy sprawdzić, czy to rzeczywiście jest najlepsza aplikacja bukmacherska.

Zacznij grać

Jakie możliwości ma forBET aplikacja mobilna?

Wielu wielbicieli zakładów pewnie zadaje sobie pytanie – serwis mobilny czy aplikacja forBET? Według istniejących danych, większość wybiera drugą opcję.

Obstawianie z bukmacherem przez urządzenia mobilne stało się możliwe w 2017 roku, kiedy firma poinformowała o zakończeniu projektowania aplikacji. Obecnie użytkownikami aplikacji mobilnej są tysiące ludzi z całej Polski. Pomijając oczywisty aspekt mobilności takiego rozwiązania, możemy wyróżnić następujące funkcje aplikacji mobilnej bukmachera:

  1. Błyskawiczne płatności. Podstawą do rozpoczęcia przygody z zakładami bukmacherskimi nawet na urządzeniu mobilnym jest posiadanie pieniędzy na koncie. W razie gdy nie mamy środków na naszym profilu, bez problemu rozwiążemy ten problem za pomocą urządzenia mobilnego. Klikając w odpowiednią zakładkę, możemy zasilić nasze konto drogą przelewu bankowego. forBET mobile obsługiwana jest przez serwisy PayU, Dotpay, BLIK. Dostępna jest również tradycyjna metoda doładowania kartą płatniczą. Proces zasilania konta przebiega wyjątkowo szybko.
  2. Atrakcyjne bonusy. Różnego rodzaju promocje i oferty specjalne to wizytówka każdego bukmachera. Buchmacher, o którym piszemy nie jest oczywiście wyjątkiem. Pracownicy firmy dbają o korzyść użytkowników, regularnie dodając coraz bardziej atrakcyjne oferty. Jednym z atutów marki jest forBET bonus powitalny +100% w przypadku doładowania do kwoty 1000 PLN, 75% do kwoty 500 PLN podczas drugiej wpłaty i nareszcie 50% do kwoty 500 PLN podczas trzeciej.
  3. Match Tracker. Dzięki tej funkcji widzimy najważniejsze informacje na temat wybranego spotkania. Sprytny mechanizm aplikacji forBET mobile sprawia, że Twój telefon pokazuje wszystkie istotne wydarzenia z dokładnością co do sekundy, umożliwiając nam wymyślenie ciekawego zakładu.
  4. Pomoc techniczna. Techniczne wsparcie aplikacji jest dużą zaletą firmy. Konsultanci służą pomocą każdego dnia od godziny 8 do 24, a więc możemy być pewni, iż w razie powstania jakiegokolwiek problemu nie zostaniemy sami. Podczas dokonywania wsparcia aplikacji zasady prywatności naszego profilu na pewno zostaną spełnione.
Zacznij grać

ForBET aplikacja na urządzenia z systemem Android

Jakie możliwości ma forBET aplikacja mobilna?

Wbrew pozorom odpowiedź na pytanie “jak ściągnąć aplikację na Android i iOs?” nie jest zbyt oczywista. Przynajmniej w przypadku urządzeń innych, niż Apple.

Google obecnie nie pozwala firmie na umieszczenie swojej aplikacji do sklepu Google Play. Ale nie oznacza to, że pobranie oprogramowania jest niemożliwe. Legalna i absolutnie sprawna aplikacja ForBet jest dostępna na stronie oficjalnej bukmachera. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki nazwę aplikacji i otworzyć pierwszy link.

Po pobraniu pliku APK koniecznie musimy pozwolić naszemu urządzeniu z systemem Android na instalowanie oprogramowania pochodzącego z innego źródła niż Google Play. Warto zaznaczyć, iż nie istnieje innej bezpiecznej opcji niż pobranie aplikacji forBET Android ze strony marki. Wymagania systemowe nie są zbyt wysokie, dlatego pobranie oraz korzystanie z aplikacji nie będzie problemem.

W internecie funkcjonują różnego rodzaju fałszywe strony, które oferują szkodliwe aplikacje bukmacherskie, czyli nazwa forBET android nie zawsze oznacza, że to jest prawdziwa aplikacja. Podczas analizy trafiliśmy na kilka takich witryn, a zatem polecamy omijać szerokim łukiem strony zawierające hasło pobrać aplikację mobilną. Strony zawierające ten wyraz zwykle pojawiają się w wyniku wyszukiwań typu forBET aplikacja na Androida pobierz.Ten dziwny tekst jest gwarancją szkodliwej aplikacji. Aby korzystać z właściwego serwisu, musisz pobrać aplikację mobilną o sprawdzonym pochodzeniu.

Instalacja aplikacji bukmachera forBET na iOS

Posiadacze iPhonów lub iPadów będą mieli łatwiej. W odróżnieniu od Androida, systemy iOS nie mają najmniejszego problemu z zakładami bukmacherskimi, dlatego pobranie aplikacji jest dostępne bezpośrednio ze sklepu App Store lub wymienionej już strony firmy. W przypadku iOS instalacja aplikacji mobilnej to kwestia kilku sekund.

Należy pamiętać, że forBET aplikacja jest darmowa. Dzięki aplikacji można zarejestrować konto w systemie bukmachera. Ta usługa też jest bezpłatna. Reguły te nie mają wyjątków. Zalety apki przede wszystkim mają na celu przyciąganie nowych graczy, dlatego bonusy bukmachera są tak atrakcyjne.

Charakterystyczną cechą fejkowych aplikacji jest chęć wyłudzenia naszych pieniędzy za pobranie, rejestrację lub inną czynność związaną z działalnością forBET. Więc pamiętajmy: prawdziwa aplikacja przynosi zysk emocjonalny i finansowy. Pobierz aplikację mobilną już dzisiaj i korzystaj z atutów serwisu mobilnego.

Zacznij grać

forBET Android/iOS aplikacje pobieranie wymaganie systemowe

Test mobilnej aplikacji forBET: wyniki

Wcześniej już została opisana forBET aplikacja. Zanim pobierzemy aplikację mobilną należy upewnić się, czy nasze urządzenie spełnia wymagania systemowe. Właściciele smartfonów z systemem Android będą potrzebowali około 34 MB wolnego miejsca. Producent aplikacji nie podał wymagań systemowych.

W przypadku iPhonów lub iPadów będziemy potrzebowali około 47 MB miejsca i system iOS 11 lub nowszy. W innym przypadku użytkownicy aplikacji mobilnej będą mieli problem ze szybkością działania programu.

Test mobilnej aplikacji forBET: wyniki

Na potrzeby tego materiału aplikacja bukmachera była używana przez trzy dni. Warto uznać ten okres za wystarczająco długi, aby móc w pełni ocenić jej poziom.

Zostały sprawdzone podstawowe czynności, które będą opisane poniżej. Teraz warto omówić każdą z nich:

  1. Wpłacanie pieniędzy. Zostały sprawdzone wszystkie cztery możliwe opcje, czyli PayU, Dotpay, BLIKA i doładowanie kartą płatniczą. Z wpłacaniem nie było jakichkolwiek problemów. Proces zasilania konta zajmował od jednej do dwóch minut. Jest to znaczący sukces, gdyż w przypadku niektórych innych firm bukmacherskich trwa to nawet do 10 minut.
  2. Bonusy. Warunki świadczenia usługi bonus powitalny sprawdziły się na 100%. Po wpłaceniu 100 euro została wpłacona dodatkowa stówka na konto bonusowe w aplikacji.
  3. Obstawianie zakładów. Podczas korzystania z aplikacji w ramach eksperymentu była sprawdzona możliwość typowania przed meczami, w trybie na żywo, a również zakłady typu combo. Akceptowanie stawek przez bukmachera podczas testu mobilnej aplikacji było wyjątkowo szybkie. Podczas zakładów w ciągu wydarzenia system informował o zmianie kursu.
  4. Support. Zwrócenie się do konsultanta z prośbą o podanie definicji zakładu typu AKO też zostało sprawdzone. Pan Daniel odreagował na pytanie w ciągu kilku sekund i wysłał linka do regulaminu wraz z nazwą rozdziału, w którym można znaleźć te informacje.

Ten aspekt zdecydowanie jest dużym atutem, ponieważ czasami rzeczywiście potrzebna jest pilna pomoc osoby reprezentującej firmę bukmacherską.

Na podstawie wymienionych zalet apki bukmacherskiej należy wystawić jej wysoką ocenę, ponieważ działa ona zgodnie z ofertą bukmachera, a czasami nawet przekracza oczekiwania przeciętnego klienta.

Niewątpliwym atutem jest szybki proces wpłacania i wypłacania pieniędzy, ponieważ typerzy z reguły doceniają swój czas. Miłe zaskoczenie sprawiła funkcja czatu z konsultantem. Ponadto, w ciągu testu forBET aplikacja ani razu się nie zawiesiła, co również jest spotykane stosunkowo rzadko.

Reasumując, aplikacja bukmachera wywiera bardzo pozytywne wrażenie i potwierdza mnóstwo pozytywnych opinii o firmie. Bukmacher zdecydowanie sprawdzi się zarówno w przypadku nowych graczy, jak i weteranów obstawiania zakładów bukmacherskich. Serwis mobilny czy aplikacja – każdy może obstawiać już od teraz. Nie warto czekać – warto się pospieszyć i pobrać aplikację mobilną forBET już dziś!Zacznij grać

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *.

*
*

ten − four =

Ekstraklasa wyniki azscore.pl