1xBet Strona lustrzana w Polsce?

Rosyjski bukmacher 1xBet cieszy się wysoką popularnością wśród ponad 400 tysięcy pasjonatów zakładów sportowych na całym świecie. W ciągu 13 lat swojej działalności firma uzyskała szerokie grono stałych klientów również w Polsce. Zanim jednak użytkownik zacznie obstawiać, należy upewnić się, czy ten rodzaj aktywności jest legalny.

W niniejszym artykule będzie chodziło o to, czy 1xBet obecnie ma uprawnienia do prowadzenia działalności na terenie naszego kraju, a również dowiemy się, czym jest 1xBet strona lustrzana.

Gracze wysoko oceniają firmę ze względu na bogatą ofertę zakładów (m.in. istnieje możliwość typowania na jednym kuponie wielu wydarzeń z jednego meczu) i prostą nawigację na stronie internetowej. Opanowanie interfejsu witryny nie będzie problemem nawet dla osoby, która po raz pierwszy wpisała do paska przeglądarki aktualny 1xbet adres.

Oferta bukmachera dotyczy najpopularniejszych obecnie sportów. Są to:

  • piłka nożna;
  • tenis;
  • baseball;
  • koszykówka;
  • siatkówka;
  • hokej;
  • wyścigi konne.

1xBet: czy jest legalny w Polsce?

Ponadto akceptowane są zakłady dotyczące wydarzeń finansowych (np. wzrost lub spadek indeksu Dow Jones Industrial Average), kulturowych (nagrody Oscar lub Grammy), odnoszących się do teorii spiskowych (data końca świata, istnienie kosmitów) i innych.

Niepodważalnym atutem danej firmy jest także możliwość uzyskania bonusów. Aby otrzymać prezent od bukmachera wymagana jest tylko rejestracja na standardowej stronie bukmachera lub 1xBet lustrzana. Firma ma bardzo hojną ofertę powitalną, a mianowicie bonus +100% w przypadku doładowań kwotą nie wyżej niż 130 euro. Należy podkreślić, iż środki zostaną zaksięgowane na konto bonusowe. Aby wypłacić pieniądze z konta dodatkowego należy:

  1. Dokonać zakładów combo (akumulacyjne, AKO).
  2. Zakłady powinne obejmować co najmniej trzy wydarzenia.
  3. Chociażby trzy wydarzenia muszą mieć kursy nie niżej niż 1.4.

W związku z powyższym ta firma bukmacherska zdecydowanie ma wszystkie predyspozycje, aby zostać ulubionym bukmacherem każdego fana zakładów. Statystyki wskazują, iż nowi użytkownicy robią swoje pierwsze zakłady już po 10 minutach na stronie firmy.

Zacznij grać

1xBet a oficjalna licencja MF na rok 2021

1xBet a oficjalna licencja MF na rok 2021

Udzielenie zgody na działanie firm bukmacherskich w Polsce leży w gestii państwowego Ministerstwa Finansów. W roku 2009 organ ten po raz pierwszy uchwalił ustawę hazardową dotyczącą takich gier online jak m.in. gry karciane, gry automatowe i zakłady sportowe. Pierwotna wersja danego dokumentu umożliwiała Polakom legalną grę w kilkudziesięciu zakładach bukmacherskich, w tym 1xbet Polska. 1 kwietnia 2017 roku ustawa hazardowa została poddana nowelizacji. Na mocy nowszej wersji ustawy działalność wielu bukmacherów na terenie Polski stała się nielegalna.

Wraz z wejściem do życia nowelizacji ustawy hazardowej firmy bukmacherskie uzyskały konieczność posiadania licencji MF. Warunkami przyznania tego dokumentu jest m.in. posiadanie biura w Polsce i opłacanie 12 proc. podatku obrotowego i 19 proc. podatku CIT. Firmy, które nie spełniły tych obowiązków, trafiają do Rejestru domen zakazanych, prowadzonego przez Ministerstwo Finansów.

W ciągu 48 godzin po wpisaniu strony do Rejestru operatorzy sieci internet blokują dostęp do wskazanych witryn, a banki z kolei uniemożliwiają płatności na ich rzecz. Mimo wszystko zagraniczni i polscy typerzy znają sposoby na obejście blokady, bądź to metoda szyfrowania danych VPN czy korzystanie ze specjalnej opcji 1xBet lustrzana strona. Te dwa rozwiązania zostaną omówione w dalszej części artykułu.

Zacznij grać

1xBet: czy jest legalny w Polsce?

W kwietniu 2017 roku firma nie miała licencji do funkcjonowania w Polsce i do tej pory nie posiada odpowiedniego zezwolenia. Mimo licznych informacji o przynależności firmy do Rosji, jej biuro znajduje na Curaçao – karaibskim terytorium zależnego od Niderlandów. Oficjalnego przedstawicielstwa w jakimkolwiek innym kraju świata firma póki co nie ma.

Zatem wnioskujemy, iż odpowiedzią na popularne w internecie zapytanie 1xBet czy jest legalny w Polsce? jest stanowcze nie, nie jest legalny w Polsce. Marka nie spełnia warunków prawidłowego funkcjonowania na terenie RP.

W tym samym czasie firma absolutnie nie wyklucza Polaków z grona potencjalnych graczy – nasi obywatele mogą całkowicie legalnie używać tej witryny, ale pod warunkiem znajdowania się w innym kraju. Jest to zatem bardzo wygodna opcja dla dużej ilości Polaków mieszkających w Niemczech, Danii, Norwegii czy innych państwach.

Warto zaznaczyć, iż obecnie z usług bukmachera 1xBet nie można również korzystać w Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Szwajcarii, Portugalii, Burkina Faso, Izraelu, Czechach, Belgii oraz na Cyprze.

Zacznij grać

Jaki jest 1xBet działający link w Polsce?

Jaki jest 1xBet działający link w Polsce?

Dla użytkowników z całego globu obowiązuje adres 1xbet.com. Będąc poza granicami Polski, bez problemu można wejść na tę stronę. Natomiast próba wejścia na witrynę bukmachera w Polsce skończy się niepowodzeniem. Firma obecnie stara się o licencję krajową. Usługi są chwilowo zabronione. Wbrew pozorom, taki układ rzeczy nie oznacza, że Polska wcale nie ma dostępu do usług obstawiania z tą firmą.

Alternatywnym sposobem jest 1xBet strona lustrzana. Ta witryna jest absolutnie identyczna do standardowej wersji 1xBet zarówno pod kątem wyglądu, jak i zawartości. Jedynym odróżnieniem jest adres widoczny w pasku naszej przeglądarki. Warto pamiętać, że częste zmiany adresu tej witryny są normą.

Więc logowanie się do gabinetu personalnego u bukmachera poprzez strony lustrzane o różnych domenach nie powinno budzić żadnych wątpliwości. Hasło 1xBet jak wejść gdzie znaleźć link jest jednym z najpopularniejszych wyszukiwań wśród polskich typerów. Sprawdzonym rozwiązaniem tej sytuacji jest wysłanie prośby o 1xBet działający link do działu obsługi klienta firmy.

Aby obejść blokadę, można zainstalować któryś z licznych programów VPN, czyli wirtualnej sieci prywatnej powiększającej poziom prywatności w internecie. Do polecanych serwisów należą: ExpressVPN, CyberGhost, Surfshark, SaferVPN i HideMyAss. Logując się do serwisu VPN, należy wybrać jeden z krajów, w których działanie firmy jest legalne.

Jak widać, mimo licznych zakazów wejście na 1xBet i korzystanie z jego usług w Polsce jest jednak możliwe. Znalezienie strony lustrzanej lub logowanie do serwisu VPN mogą trochę potrwać, ale ten mały wysiłek zdecydowanie jest warty zadowolenia, które użytkownik poczuje już po pierwszym triumfie z tym bukmacherem!Zacznij grać

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *.

*
*

17 − seven =

Ekstraklasa wyniki azscore.pl